Česky / English

Stomatologické centrum Praha

Služby

Laboratoř Laboratoř

Stomatologické centrum Praha Služby

Ceramill motion 2

Ceramill Motion 2

Vysoce výkonná 5osá frézovací jednotka pro suché i mokré frézování. Možnost využití při mokrém frézování módu „carving“, díky kterému dochází k menšímu opotřebení nástrojů i rychlejšímu průběhu, který ušetří až 60 % vašeho času.

PLASON

NO terapie - PLASON

Terapie oxidem dusnatým (NO), který příznivě působí na zanícenou a poškozenou tkáň. Vhodný pro klienty (pacienty) po extrakci, zavedení implantátu, onemocnění parodontu, kožní problémy atp. Ošetření je bezbolestné, trvá 5-10 minut a obvykle je třeba více opakování.

OPG, CT, Kefalo

OPG, CT, Kefalo

CT (cone-beam tomografie) extrémně nízké skenovací časy a tím pádem i nízké radiační dávky pro pacienta, pro lékaře výrazně lepší čitelnost snímků.

Mikroskop

Mikroskop

Na našem pracovišti používáme operační mikroskop převážně pro ošetření kořenových kanálků, pro ošetření složitějších kazů, případně při preparaci na protetické práce (overlay, korunka).

Intraorální skener

Intraorální Skener 3Shape Trios 3

Intraorální skener 3Shape Trios 3 přesně zaznamená obraz struktury Vašich zubů, dokáže zanalyzovat barvu Vaší skloviny a data uložit pro použití do zubní laboratoře. Skenování je naprosto bezbolestné a velmi rychlé. Na vykresleném 3D modelu si pak můžete své zuby společně s Vašim lékařem prohléhnout a prodiskutovat návrh Vaší léčby.

Laboratoř

Laboratoř

Neocenitelným pomocníkem při rekonstrukci chrupu je zubní laboratoř v rámci našeho zařízení.