Česky / English

Stomatologické centrum Praha

Stomatologické centrum Praha

od roku 1994 nabízíme komplexní stomatologickou péči

ordinace ordinace

Stomatologické centrum Praha Úvod

Stomatologie v centru Prahy

V našem Stomatologickém centru Vám nyní nabízíme vyhotovení RTG, CBCT či KEFALO snímku nejmodernějším přístrojem značky Vatech. Extrémně nízské skenovací časy a tím pádem i nízké radiační dávky pro naše klienty.

Jsme samostatné stomatologické zařízení v centru Prahy. Již od roku 1994 nabízíme komplexní stomatologickou péči všem skupinám pacientů (děti, dospělí, obtížně ošetřitelní pacienti, cizí státní příslušníci, firemní klientela) od vstupního vyšetření, až po náročné chirurgické zákroky. Všechny stomatologické služby poskytujeme na jednom místě, tím šetříme Váš čas strávený cestováním nebo čekáním v jiných úzce specializovaných stomatologických zařízeních. 

Filozofie námi poskytovaných služeb je v jakémkoliv ohledu plně uspokojit kvalitativní požadavky a finanční nároky všech našich pacientů. Díky tomuto přístupu patříme dnes k jednomu z nejnavštěvovanějších stomatologických zařízení v Praze.

 

Náš tým bychom rádi rozšířili o šikovného lékaře / lékařku a dentální hygienistku na plný či  zkrácený úvazek.  Všechny informace Vám rádi sdělíme při osobní schůzce, kterou si můžete domluvit na e-mailu: info@stomacentrum.cz